Nick:  
Pass:     
Register Help Member List View New Posts View Today's Posts

Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vand Treninguri Adidas,Tricouri Adidas,Adidasi PUMA FERRARI
23-06-2009, 09:41 PM
Vand Treninguri Adidas,Tricouri Adidas,Adidasi PUMA FERRARI
Vindem:

1. Tricouri Adidas diverse modele !
Va oferim tricouri Adidas 100% ORIGINALE la super preturi si o gama variata de modele! Super calitate!Poze reale pentru prezentare! Material 100% BUMBAC !
Marimi disponibile:
M ; L; XL ; XXL

Preturi:
40 RON/ buc (comanda minima 2 buc.-pt livrari in tara-)
33 RON /(cantitati mai mari de 10 buc.)

2. Treninguri ADIDAS diverse modele!
Super modele si calitate foarte buna,toate marimile,potrivite pentru sezonul primavara/vara. Pretul la bucata este de 140 Ron(la cantitati mai mari pretul este discutabil)

3. Adidasi Puma Ferrari Black si Red!

Puma Ferrari Black/Red - IDEALI Pentru Alergat - Sport - Plimbare .
CEI MAI VANDUTI PANTOFI SPORT CU TALPA JOASA !
* Puma Ferrari Black Piele 100 % -99 RON
* Puma Ferrari RED Piele 100 % -99 RON .
MARIMI DISPONIBILE :

BLACK: 41-42-43-44-45-46
RED : 41-42- 43-44-45-46

Pentru comenzi sau orice detalii legate de articolele de mai sus va rugam sa ne contactati la numarul de telefon sau adresele de mai jos.Va multumim!

E-mail: trade_4yall@yahoo.com
ID Yahoo M: trade_4yall
Tel: 0742.293.794

Puteti intra in posesia tricoului dorit personal,in orasul Suceava, iar in restul tarii prin Posta Romana sau printr-o firma de curierat rapid (prin sistem de plata ramburs).

Dorim/Oferim Seriozitate Maxima si Asteptam Ofertele Dumneavoastra !
Pentru poze si mai multe detalii faceti click pe linkul de mai jos!
http://www.hainedevanzare.lx.ro

Acesta este un site de prezentare a articolelor pe care le dam spre vanzare!
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
24-06-2009, 11:01 AM
RE: Vand Treninguri Adidas,Tricouri Adidas,Adidasi PUMA FERRARI
mda altu care e cu 100% originale la bani de covrigi! GO HOME!

== Shuriken is negru in ceru' gurii Shuriken ==
24-06-2009, 02:50 PM
(24-06-2009 11:01 AM)ciki_cean Wrote:  mda altu care e cu 100% originale la bani de covrigi! GO HOME!

wa zi-mi si mie dak poti.de ce trebuie sa fie si oameni ca tine pe forumurile astea care sa se bage aiurea in seama fara sa stie de fapt care e treaba?De unde stii u ce marfa am eu?dak vrei iti vand la 300 Ron un tricou wa.u crezi k dak mergi in Mall-uri si vezi un articol(gen cele pe care le am eu) la un pret enorm inseamna k e original? Deci go home tu frate!data viitoare inainte sa vb gandeste-te de 2 ori.Eu vreau sa fac afaceri cu oameni seriosi care stiu ce vor.u esti genu de om care sta toata ziua pe forum si comenteaza orice post.
24-06-2009, 03:09 PM
N-ai nici un pic de respect "wa".
24-06-2009, 03:44 PM
(24-06-2009 03:09 PM)Andrei_nt92 Wrote:  N-ai nici un pic de respect "wa".

Andrei deci eu incerc sa vand ceva aici.dar vad ca fiecare are ceva cu mine si nu inteleg de ce.nu cred k am dat dovada de lipsa de respect pentru ca am zis "wa" . In fine va rog eu mult nu mai judecati ce am scris,cum am scris,ce am zis va rog eu mult.as vrea mai degraba sa ma intrebati orice in legatura cu hainele din anuntul meu.Ms de intelegere.
24-06-2009, 03:45 PM
am luat si eu trening de asta ''original 100%'' din gran bazaar istambul la 20$. si adidasii ferrari erau tot pe la 20$ dar pacat ca sunt asa originali ca li se sterge emblema ferrari la prima ploaie. crezi ca mai sunt multi fraieri care sa creada?

proud to be nemtean
24-06-2009, 04:14 PM
(24-06-2009 03:45 PM)clubbman Wrote:  am luat si eu trening de asta ''original 100%'' din gran bazaar istambul la 20$. si adidasii ferrari erau tot pe la 20$ dar pacat ca sunt asa originali ca li se sterge emblema ferrari la prima ploaie. crezi ca mai sunt multi fraieri care sa creada?
Nah eu nu iau din istambul in primul rand,iar in al doilea rand legat de puma ferrari.daca vrei vino pana la Suceava ,ne intalnim si iti arat o pereche de Puma ferrari purtati un an de zile de mine. 60 % din perioada asta la munca.(sofer taxi).In momentul de fata deja se vede ca au fost purtati la greu adica pielea e zgariata etc.in fine deci se vede ca sunt purtati dar emblema ferrari e la fel ca la inceput aici vroiam sa ajung.Daca vrei sa verifici si sa te convingi te astept oricand pana la Suceava ca sa vezi k nu vorbesc prostii si nu incerc sa prostesc pe nimeni. Mai vb ;)
24-06-2009, 04:23 PM
as avea multe de adaugat la comentariile tale "WA" dar e o vorba veche la care tin.
asa ca spor la vanzare!

== Shuriken is negru in ceru' gurii Shuriken ==
24-06-2009, 04:37 PM
(24-06-2009 04:23 PM)ciki_cean Wrote:  as avea multe de adaugat la comentariile tale "WA" dar e o vorba veche la care tin.
asa ca spor la vanzare!
Ciki_cean cel mai bine ar fi sa nu mai adaugi tu nici un fel de comentarii.Ms mult pentru intelegere
24-06-2009, 05:39 PM
De unde aduci "marfa" ? state ? eastbay ?
Daca aduci dovada cu "acte" ca marfa e originala nimeni nu ar avea nimic cu tine cu siguranta !
Sunt o gramada care aduc haine si incaltaminte de pe eastbay cu un comision foarte mic dar macar stii ca e calitate !

http://www.eastbay.com/searchresults/key...a+ferrari/
Visit this user's website Find all posts by this user
24-06-2009, 11:41 PM
(24-06-2009 05:39 PM)DJArnold Wrote:  De unde aduci "marfa" ? state ? eastbay ?
Daca aduci dovada cu "acte" ca marfa e originala nimeni nu ar avea nimic cu tine cu siguranta !
Sunt o gramada care aduc haine si incaltaminte de pe eastbay cu un comision foarte mic dar macar stii ca e calitate !

http://www.eastbay.com/searchresults/key...a+ferrari/

Domnule.hainele sunt originale.si u ai dreptate in felul tau.ca sa aduc dovezi "acte".dar k sa iti aduc tie dovezi pe forum adica acte scanate si puse pe forum imi trebui si mie sa fiu inregistrat ca PF. sau SC.pentru ca altfel nu am cum sa comercializez asemenea produse.cred ca esti constient.in fine care vrea sa cumpere bine care nu.nah asta e.eu am postat anuntul cu speranta ca o sa gasesc colaboratori seriosi dar vad ca pe acest forum majoritatea se ocupa cu comentariile.oricum ms pentru atentie.o zi buna
25-06-2009, 12:05 AM
Pai nu mi-ai raspuns la primele intrebari : de unde aduci marfa ? din state ? o cumperi de pe eastbay ? (ca vad ca acolo is mult mai mari preturile decat la tine)
25-06-2009, 12:09 AM (This post was last modified: 25-06-2009 12:11 AM by Trade_4yall.)
(25-06-2009 12:05 AM)DJArnold Wrote:  Pai nu mi-ai raspuns la primele intrebari : de unde aduci marfa ? din state ? o cumperi de pe eastbay ? (ca vad ca acolo is mult mai mari preturile decat la tine)

Nu Arnold tatal meu lucreaza sofer pe TIR.si cumpara hainele din Austria sau Elvetia.asta in functie de ce curse are.Austria si Elvetia fiind singurele tari unde transporta el marfa.n b
P.S Eu le iau la preturi bune de acolo si de asta la dau mai ieftin......;)...si imi convine
25-06-2009, 12:16 AM (This post was last modified: 25-06-2009 12:17 AM by DJArnold.)

"Geci Timberland made in SUA ideale pentru sezonul primavara/toamna.Pret recomandat pe etichete 150 USD(vezi foto)!"

In Austria preturile sunt in Euro iar in Elvetia CHF si Euro in nici un caz $ .destul de dubios !
Mi-am cumparat si eu de sute de euro sau CHF din Elvetia haine chiar si anul trecut si nu tin minte sa fi fost vreun pret in $.

Oricum tu stii cel mai bine ce marfa ai !

Succes la vanzari !
25-06-2009, 02:45 PM
RE:
(25-06-2009 12:16 AM)DJArnold Wrote:  "Geci Timberland made in SUA ideale pentru sezonul primavara/toamna.Pret recomandat pe etichete 150 USD(vezi foto)!"

In Austria preturile sunt in Euro iar in Elvetia CHF si Euro in nici un caz $ .destul de dubios !
Mi-am cumparat si eu de sute de euro sau CHF din Elvetia haine chiar si anul trecut si nu tin minte sa fi fost vreun pret in $.

Oricum tu stii cel mai bine ce marfa ai !

Succes la vanzari !

Colegu doar hainele care le-am enumerat in postul de mai sus sunt din Austria si Elvetia.Gecile au alta provinienta.deci am zis bine ce am zis.gecile nu le`am mai bagat pt ca am putine.;)
26-06-2009, 12:22 AM
Bine dar boxeri, chilotaraie nu ai ? :))

Acelasi om dar putin mai ciudat.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

piatra-neamt.net © 2007-2013