Nick:  
Pass:     
Register Help Member List View New Posts View Today's Posts

Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cabinete stomatologice
02-04-2009, 08:32 PM
Information Cabinete stomatologice
Haideti sa discutam despre stomatologii din piatra. Pe cine recomandati si cei la care ati avut neplaceri
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
02-04-2009, 10:06 PM
RE: Cabinete stomatologice
doctorul Cotaie. ok!
Find all posts by this user
02-04-2009, 10:36 PM
valina. si ceva detalii despre locatia cabietului sa stie lumea unde sa se duca si unde nu :)
06-04-2009, 11:05 PM
cabinetul este situat vis-a-vis de cip savin,blocul pe colt (parter).este scris CABINET STOMATOLOGIC NON STOP!
07-04-2009, 04:20 PM
la crisdent sa nu mergeti niciodata am fost o data si nu mi-a mai trebuit preturi mari si servicii de proasta calitate plus ca lucreaza f rau

proud to be nemtean
07-04-2009, 11:12 PM
Clubbman . sa nu uitam sa dam si locatia si posibil numele dentistului :P Eu ultima oara am fost pe Petru Rares mai sus de fosta sc. nr 12 . am uitat cum ii zice la cabinet, oricum sunt mai multi medici acolo. O lucrare buna si preturi acceptabile la doamna doctor de la prima usa cum intri pe dreapta :P
08-04-2009, 10:43 AM
Pe Petru Rares mai sus de scoala nr.12 dar pe cealalta parte la parterul unui bloc (DIAMED se numeste cabinetul) merg eu acum : doctorita Iudit (tot cum intrii la prima usa pe dreapta). Eu nu am mers la stomatolog 28 de ani va dati seama ce lucrare am de facut : pana acum totul e ok (mi-am extras 6 bucati si mai am 2). Lucreaza foarte bine, iti explica orice intrebi, nu se grabeste niciodata.
08-04-2009, 06:39 PM
Exact. La ea mi-am facut si eu o lucrare recent. se merita :D
29-12-2009, 12:14 PM (This post was last modified: 29-12-2009 12:31 PM by covi80.)
Alte recomandari mai aveti ?
Preturile sunt acceptabile la Diamed ? (de exemplu, cat costa o lucrare de schimbat/pus ?)
merci
Stie cineva ceva de Crisdent ?
24-08-2014, 06:30 PM (This post was last modified: 01-09-2014 10:54 PM by Kamikazy.)
Recomand ProdentisAlexa Doctor Alexa ioan. Un medic extraordinar , un caracter extraordinar preturile sunt ok, mai bune ca la altii si depinde de lucrare mai face si reduceri.sunt pacientul lui de peste 15 ani, si nu am avut nici o problema cu dansul.
(24-08-2014 06:30 PM)Kamikazy Wrote:  Recomand ProdentisAlexa Doctor Alexa ioan. Un medic extraordinar , un caracter extraordinar preturile sunt ok, mai bune ca la altii si depinde de lucrare mai face si reduceri.sunt pacientul lui de peste 15 ani, si nu am avut nici o problema cu dansul.
Cred ca situl dansului este http://www.prodentisalexa.ro
22-08-2015, 10:39 PM
A great exchange of information.

ominto
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

piatra-neamt.net © 2007-2013