Nick:  
Pass:     
Register Help Member List View New Posts View Today's Posts

Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Restaurant Andreea
06-09-2007, 11:55 AM (This post was last modified: 12-09-2007 03:39 PM by kpac.)
Restaurant Andreea
Se va deschide in curant langa Romperolul din maratei . asteptam sa vedem ce servicii ofera . pizzerie scrie pe el ca o sa fie
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
23-10-2007, 06:46 PM
RE: Restaurant Andreea
Am fost aseara acolo. Arata ok dar cred ca o sa mearga doar o perioada pentru ca e un loc nou.
Legat de mancare cred ca e ok. Am vrut sa mananc o pizza si mi-au trebuit 15 min ca sa-mi aleg una. Am inteles ca au 101 feluri de pizza. Dar nici una nu mi se pare o pizza mai completa (cum vrea romanu : sunca,salam,cascaval,ciuperci,masilne,ardei).
Preturile is ok, deci in concluzie cred ca merita sa mergeti acolo .
Visit this user's website Find all posts by this user
23-10-2007, 07:09 PM
nu e pozitionat prea bine. nu e aproape de centru si poate doar cei din chimie vor popula restaurantul. inca nu am fost dar voi incerca si eu acest loc nou. dj arnold ms de informatii.

proud to be nemtean
23-10-2007, 07:21 PM
suna bine atatea feluri de pizza . o intrebare . locuri de parcare sunt ? :D . su zic ca nu conteaza ca e departe de centru . nici laguna nu e asa aproape de centru . sau alte restaurante
23-10-2007, 07:41 PM
are cateva locuri de parcare din cate stiu eu max 10. intr-adevar au multe feluri de pizza si eu si asa stau in zona daca nu am chef sa ies in oras prea departe pot merge pana acolo.

proud to be nemtean
29-10-2007, 06:58 PM
am fost si eu la acest restaurant si impartasesc acelasi sentiment ca si dj arnold. intr-adevar ai de unde alege pizza(101 feluri) insa de servit te serveste f tarziu si nu stii ce sa alegi pentru ca nu ai o pizza cu adevarat completa. in rest e ok.

proud to be nemtean
08-02-2008, 02:16 PM
am auzit ca pizza casei e 2 mil jumate . asa-i ?=)) dak da . sa se duca dracu sa manance acolo . imi iau niste mici de la kaufland :)
08-02-2008, 09:02 PM
aia mare de 2.5 mil si aia mica la jumatate : da dar e cu caviar .fente chestii trestii .ce stii tu :D
09-02-2008, 11:26 AM
caviar, si alte magarii . pizza e pizza . asta e figuri . si oricum as vrea sa vad cate comenzi au ei de pizza la 250 roni :)
09-02-2008, 12:03 PM
3-4 pizza la 250 de lei si am terminat salariul pe o luna.marfa
11-02-2008, 01:11 AM
Kpac . o sa aiba comenzi . k is multi kre isi iau pizza la 250 roni la impresie . si ei nu stiu nici makr dak se mananca cu lingura sau cu furculitza . in fn
@ arnold . poate sa fie cu cocaina . tot nu dau atatia bani pe o pizza :) mai bn beau la central :) si mananc aksa salam cu paine:))
11-02-2008, 10:47 AM
ahahaha buna asta bodokid69 :D :D :D
04-03-2008, 07:11 PM
in timpul furtunei de sambata s-a cam dezmembrat putzin fatzada restaurantului :D
04-03-2008, 09:15 PM
nu stiam cu toate ca stau la 5 min de restaurant:D

proud to be nemtean
11-04-2008, 08:06 PM
In timpul furtunii s-a dezmembrat putin mai mult. A zburat acoperisul improvizat peste cablurile din fata restaurantului. S-au rupt fibre optice RDS, un cablu cu perechi telefonice de la CSC, cablul RF de la Telemach. In timp ce personalul de la Andreea rupeau acoperisul cu topoarele sa-l faca disparut de pe cabluri a inceput sa se exfolieze placi de PVC de pe lateralele Restaurantului. Mare noroc a avut patronul ca nu erau masini parcate in fata restaurantului cum sunt de obicei si nu era nimeni la intrare in momentul aterizarii acoperisului in strada.

[Image: offtopickx1.gif]
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

piatra-neamt.net © 2007-2013