-= www.Piatra-Neamt.net =-  Forum nemtean
Ce magazine vor fi in Galleria Mall? - Printable Version

+- -= www.Piatra-Neamt.net =- Forum nemtean (http://www.piatra-neamt.net/forum)
+-- Forum: Diverse (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Forum: Comert local (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- Thread: Ce magazine vor fi in Galleria Mall? (/showthread.php?tid=566)

Ce magazine vor fi in Galleria Mall? - camytzado - 03-08-2009 01:57 PM

Hello.eu am aflat ca se va deschide in mall un magazin gen dedeman.(dar mai mult bricolaj)Tekzen se numeste.voi ce noutati aveti?Ce stiti?App.data deschiderii e 4 septembrie.am dreptate?Astept info.

- ionutz_fii - 03-08-2009 02:32 PM

Ancora de do-it-yourself va fi Tekzen, unul dintre cei mai mari retaileri turci de bricolaj, cu peste 30 de magazine operaţionale care pun în vânzare o gamă de peste 50.000 de produse. Zass Electrocenter va fi ancora de electrocasnice.
Pe lângă magazine, va exista şi o zonă de food court cu restaurante şi localuri tip fast-food precum Doi ş’un Sfert şi Doner King, care împreună cu cafeneaua Memento vor completa etajul superior al centrului comercial.
Diversitatea ofertelor de la Galleria Suceava va fi completată de magazine precum Lumea cadourilor – unde se vor putea face inscripţionări la comandă, Cărţi pentru copii – care oferă cărţi şi îmbrăcăminte pentru copii, Centrofarm- farmacie, Credit Europe Bank – birou de credite şi nu în ultimul rând New Look – salon modern de coafură.
“Entertainment Area”, zona care va fi prevazută cu 4 console Nintendo Wii.
Sports Area” în care vor fi disponibile mese de ping pong, fussball şi air hockey.
Tina R şi Fox Women pentru femei, Fox Men pentru bărbaţi, Exi Sport care va comercializa articole sportive, Leonardo brand consacrat deja în comerţul cu incălţăminte şi Mondex, brand specializat în lenjerie. Vor exista totuşi şi magazine de interes general, cu tradiţie în domeniu, precum House of Art şi Tom Tailor.

cam astea sunt in mall-urile Galleria

RE: Ce magazine vor fi in Galleria Mall? - Dj Octav - 03-08-2009 02:53 PM

Foarte tare sa vedem cum o sa fie. Poate nu o sa fie ca in cel de la piata in care acum bate vantul si majoritatea magazinelor sunt inchise.

RE: Ce magazine vor fi in Galleria Mall? - kpac - 03-08-2009 11:13 PM

Daca nu o sa fie magazine cu marfa de calitate o sa fie gol pana vara viitoare

RE: Ce magazine vor fi in Galleria Mall? - ionutz_fii - 04-08-2009 09:31 AM

si vara viitoare ce va fi?

RE: Ce magazine vor fi in Galleria Mall? - ghilgames - 07-08-2009 10:18 AM

Ancorele mall-ului GALLERIA sunt Deichman, Orsay, Takko, House of Art, Fox, Tina R, Tekzen, Penny Market. La GALLERIA, locuitori orasului Piatra Neamt vor gasi locul ideal pentru a petrece o zi intreaga la cumparaturi, dar si momente de relaxare in zona special destinata cafenelelor si restaurantelor.

Ar fi dragut sa vina si kenvelo dar cam slabe sansele:P

RE: Ce magazine vor fi in Galleria Mall? - ionutz_fii - 07-08-2009 11:51 AM

dar kenvelo asta cu ce se ocupa?

RE: Ce magazine vor fi in Galleria Mall? - kpac - 07-08-2009 01:22 PM

ar fi ceva . cu haine ionut .

RE: Ce magazine vor fi in Galleria Mall? - ciki_cean - 08-08-2009 01:34 AM

in general tricouri , jeansi , pantofi sport , bluze, fuste , parca si camasi! intr-un cuvant haine cum zicea si kpac! :D

RE: Ce magazine vor fi in Galleria Mall? - clubbman - 09-08-2009 10:05 AM

nu inteleg de ce kenvelo ne evita de atata timp in opinia mea ar avea un succes imens mai ales la reducerile de genul 1+1 gratis (oricum si cu reducerile ies in profit) si ar prinde la tineretul din piatra.

- Dj Octav - 09-08-2009 11:11 AM

Poate o sa fie si un magazin si la noi in orasul nostru dar in mall-ul de la piata unde chiriile sunt enorme si daca ar mai scadea ar fi super ok.

Update: @ciki_cean acuma ai intels la ce ma refer?

RE: Ce magazine vor fi in Galleria Mall? - ciki_cean - 09-08-2009 02:03 PM

huh , cu greu am inteles fraza ta! :retard:

RE: hello - StefaniaMagda - 26-11-2011 04:09 PM

(03-08-2009 02:32 PM)ionutz_fii Wrote:  Ancora de do-it-yourself va fi Tekzen, unul dintre cei mai mari retaileri turci de bricolaj, cu peste 30 de magazine operaţionale care pun în vânzare o gamă de peste 50.000 de produse. Zass Electrocenter va fi ancora de electrocasnice.
Pe lângă magazine, va exista şi o zonă de food court cu restaurante şi localuri tip fast-food precum Doi ş’un Sfert şi Doner King, care împreună cu cafeneaua Memento vor completa etajul superior al centrului comercial.
Diversitatea ofertelor de la Galleria Suceava va fi completată de magazine precum Lumea cadourilor – unde se vor putea face inscripţionări la comandă, Cărţi pentru copii – care oferă cărţi şi îmbrăcăminte pentru copii, Centrofarm- farmacie, Credit Europe Bank – birou de credite şi nu în ultimul rând New Look – salon modern de coafură.
“Entertainment Area”, zona care va fi prevazută cu 4 console Nintendo Wii.
Sports Area” în care vor fi disponibile mese de ping pong, fussball şi air hockey.
Tina R şi Fox Women pentru femei, Fox Men pentru bărbaţi, Exi Sport care va comercializa articole sportive, Leonardo brand consacrat deja în comerţul cu incălţăminte şi Mondex, brand specializat în lenjerie. Vor exista totuşi şi magazine de interes general, cu tradiţie în domeniu, precum House of Art şi Tom Tailor.

cam astea sunt in mall-urile Galleria

tu de unde stii atatea...?....

RE: Ce magazine vor fi in Galleria Mall? - ionutz_fii - 03-12-2011 11:51 AM

doar daca te uiti prin presa online, vezi exact ce si cum.