-= www.Piatra-Neamt.net =- Forum nemtean

Full Version: Cursuri dans
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Buna,
Poate cineva sa-mi recomande un loc unde se tin cursuri de dans in Piatra-neamt?
Nu vreau sa fac dans de performanta ci doar cat sa-mi dezmortesc oasele dupa o zi de stat pe scaun.
Va multumesc anticipat.
ti-as recomanda eu o metoda de dezmortit oasele dar mie ca te ia cu suparare!
As prefera totusi un raspuns serios.
(19-01-2010 08:54 PM)souzie Wrote: [ -> ]Buna,
Poate cineva sa-mi recomande un loc unde se tin cursuri de dans in Piatra-neamt?
Nu vreau sa fac dans de performanta ci doar cat sa-mi dezmortesc oasele dupa o zi de stat pe scaun.
Va multumesc anticipat.

Buna,

Ai gasit vreun club de dans? Si eu as vrea sa merg. Pe net am gasit Club de Dans Sportiv Ceahlaul si Lia Art, dar mi-ar placea sa aflu parerea cuiva care le cunoaste, inainte sa ma inscriu.
Am vorbit la Lia Art, ei nu fac decat cursuri pentru copii, de performanta.
Iar la Clubul de dans sportiv Ceahlaul, vor organiza un curs de 3 luni, cat de curand - intr-o saptamana-doua. Astept sa ma sune sa-mi dea mai multe detalii.
cursuri de dans de societate se fac la centru de ingrijiri comunitare (vis a vis de zoo) , poti veni in fiecare seara de luni pana joi de la 20:00
superr!!! multumesc mult.
stii cumva si cat este sedinta sau ora?
apropo, este cineva intersat sa ne intalnim si sa mergem impreuna la acest dans de societate?
Buna,

Ati gasit inceput deja cursurile de dans? Daca da, as vrea sa vin si eu. Imi spuneti unde mergeti, cat costa si la ce ora?
Souzie, mi-ar placea sa vin cu tine, daca mai ai nevoie de companie. :)
De asemenea, unde se pot lua lecţii de dans pentru viitorii miri?
Buna, daca nu ai gasit pana acum profesor pentru dansul mirilor, la SSA in Precista se fac astfel de pregatiri. Sedinta de 1.30 costa doar 60 Ron de pereche. Incearca.
Si se tin si cursuri pentru adulti, ...... de dezmortit oasele.Wink
Am uitat sa mentionez. Clubul de dans, viitor CLUB SPORTIV, se numeste MILADY.
scuze ca nu am mai dat nici un semn d viata. sunt plecata in strainatate.
promit cand ma intorc ca o sa va contactez sa ne vedem la un dans.
o zi buna tuturor!
we miss u already :D !
(23-06-2010 09:39 AM)laura19731 Wrote: [ -> ]Buna, daca nu ai gasit pana acum profesor pentru dansul mirilor, la SSA in Precista se fac astfel de pregatiri. Sedinta de 1.30 costa doar 60 Ron de pereche. Incearca.
Si se tin si cursuri pentru adulti, ...... de dezmortit oasele.Wink
Am uitat sa mentionez. Clubul de dans, viitor CLUB SPORTIV, se numeste MILADY.

SSA?Poti fi mai precisa?
Mersi.
Ma scuzi. Abia am venit si eu din concediu.
SSA inseamna Scoala de Soferi Amatori. pe varianta din Precista fata in fata cu Ciubotariu Orinet, sevice auto.

Salutari
Reference URL's