-= www.Piatra-Neamt.net =- Forum nemtean

Full Version: Versiune noua script
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Deoarece a aparut o versiune noua a acestui script de forum, va invitam sa va faceti o parere despre ea vizitand
http://www.piatra-neamt.net/test/

Asteptam aici parerile voastre si vom decide impreuna daca in viitorul apropiat vom apela la noul look, impreuna cu multe optiuni ce vin impreuna cu versiunea noua de script.

Va rugam sa votati raspunsul dorit!
Sincer imi este putin indiferent, dar imi place mai mult asa cum e acum
e interesant.am votat da:)
Pe 3 septembrie 2008 a fost instalata o noua versiune a acestui script. Daca observati nereguli cu privire la functionarea si designul forumului va rugam sa contactati administratorul sau sa postati aici neregula gasita. Va multumim si asteptam parerile voastre despre noua versiune.

PS: din motive tehnice avatarele care depaseau marimea standard au fost sterse.
script asta o cam ia razna!
nu stiu daca e numai la mine dar de multe ori dupa ce am citit toate new posturile si dispare cartulia aia galbena (se face alba) a doua-a treia zi iar e galbena desi nu este nici un post nou!
ai dreptate
asa este
nu a mai fost pus nimic nou de o sapt. si-mi apare galben
ciudat
aceeasi problema cred ca o au toti .
eu unul nu m-am confruntat cu acest bug al scriptului. Incercati sa apasati "Mark All Forums Read" de pe prima pagina. ar trebui sa le considere pe toate ca citite
vad caci la script asta nou nu mai merg gozometii aia gen :ninja: :snork: :alien:, etc ,iar cei care le au prin semnaturi tre sa le schimbe

si nici nu mai poti debifa posturile noi daca nu ai chef sa le citesti ...
gozometii o sa vina maine + atii noi
gozometii au sosit. enjoy Taz
a fost introdus un nou sistem de "recompensare" pentru mesajele scrise

# [Image: silver_24] Nou venit (Minimum Posts: 1)
# [Image: silver_24][Image: silver_24] Nou venit (Minimum Posts: 50)
# [Image: silver_24][Image: silver_24][Image: silver_24] Boboc (Minimum Posts: 75)
# [Image: silver_24][Image: silver_24][Image: silver_24][Image: silver_24] De-al casei (Minimum Posts: 100)
# [Image: gold_24] Membru senior (Minimum Posts: 300)
# [Image: gold_24][Image: gold_24] Super forumist (Minimum Posts: 700)
# [Image: gold_24][Image: gold_24][Image: gold_24] Forum maniac (Minimum Posts: 1000)
# [Image: gold_24][Image: gold_24][Image: gold_24][Image: gold_24] Master (Minimum Posts: 2000)
si eu cu 1510 am doar 3 chestii din alea????
pai sunt de aur iar primele de argint
is cam aiurea caci DjArnold are 518 si are 3 in loc de una.trebuie ars pe rug.this is witchcraft!!!
da. era o setare gresita. s-a rezolvat
Foarte fain noul sistem de valutare! :P Great work kpac Hehe!
Reference URL's