-= www.Piatra-Neamt.net =- Forum nemtean

Full Version: Trident Piatra-Neamt
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Grupul Trident Trans Tex urmeaza sa deschida un superrmarket la piatra-neamt . Pe siteurile de job-uri au aparut deja oferte de locuri de munca pentru unitate . http://www.tridenttranstex.ro

"Planurile de expansiune pe termen scurt mai prevad deschiderea a inca doua supermarketuri - prima unitate urmand a fi inaugurata la Piatra Neamt in aceasta toamna " - curierul national
cred ca va fi la parterul de la mall-ul celor din 1 mai
in alta parte nu are unde
eu stiu ca acolo va fi Spar . dar cine stie . nu mai e mult timp
pai in alta parte nu prea vad unde ar putea fi
sau poate au gresit aia de la ziar.
cred ca asta e cel mai probabil!
la parterul mall-ului de la 1 mai va fi spar. trident cred ca se va construi peste drum de plus la autogara. si acolo era in plan sa se faca un hypermarket.
daca in aceasta toamna va fi inaugurat acel supermarket, nu are cum sa fie prin zona autogarii!
poate ca va fi pe la dumbrava, pe undeva pe acolo
e ca kaufland.nu ne trebe!
e mai mic decat kaufland :) . poate e vorba de locatia din forum center . k ziceau ca il vor extinde cu un spatiu pt supermarket si parcare
deci si mai rau:) . am vazut pe site`ul lor . sunt din medias si au deschis 2-3 magazine inafara mediasului,prin deva si sibiu :P
Nu ma incanta DELOC!:D
Sa mai vina Penny si Profi si avem orasul cu cele mai multe supermarketuri Second-Hand :lol:
la forum center nu va fi
abia de la anul se vor gandi cum il vor mari
cred ca totusi va fi pe la dumbrava
a mai aflat careva ceva nou?
unde se va deschide?
se va deschide la parterul mall-ului de la piata e o certitudine. am fost eu la interviu. se va deschide odata cu mall-ul. si shoseta orice concurenta e binevenita in piatra doar asa vor scadea preturile. + ca daca esti din precista iti cam e peste mana sa vii pana in darmanesti sa iti faci cumparaturile la kaufland.
eram sigur ca pe acolo va fi
sa vedem ce vor avea de oferit
nu stau in precista , ci stau pe bvd dacia,la aurora ( daca sti ) . nu am nici o problema sa ma duc la kaufland,numai sa traversez strada.

intradevar din precista .
shoseta am dat un exemplu pt locuitorii din precista nu am afirmat ca tu stai in precista.:D
ok . am inteles gresit.Off Topic:as putea sa schimb numele contului meu pe forum sau sa imi fac alt acont? Pt ca numele shoseta e total aiurea:lol: cand mam inregistrat mam gandit la ceva de vrajeala:)
shoseta . lasa-mi un mesaj pe privat cu ce user vrei si iti schimb numele eu fara sa pierzi contul
Reference URL's