-= www.Piatra-Neamt.net =- Forum nemtean

Full Version: Euro 2008
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Va trece Romania de faza grupelor la euro 2008 ?
Stiu ca e greu, poate chiar foarte greu dar.de ce nu?
eu cred ca o sa fim umiliti asa cum nu am fost niciodata
mutu se gandeste la chelsea si la aia 12 mil, chivu la adelina lui si la nunta.
poate astia din campionatul intern or sa joace ceva, ca sa li se ridice cota si sa poata pleca din romania!
ionutz iar esti pesimist.:D
Nu cred ca o sa fim chiar asa de umiliti. Macar daca luam bataie si plecam acasa nu luam bataie de la orice echipa, luam bataie de la echipe care au fost campeoane mundiale
Daca ne-ar trimite acasa echipe ca Rusia, Austria, etc.da, dar in cazul asta nu cred
un inceput bun contra frantei . ne mai trebuie o victorie si un egal si suntem calificati :) :)
la ce am vazut in meciul olanda - italia, cred ca o sa fie tare greu
romania n-a jucat nimic, trebuie sa recunoastem cu totii, nu a avut nici macar un sut pe poarta!
e adevarat ca nici francezii nu prea au facut mare lucru, dar cel putin au incercat ceva.ceva!
Chiar nimic nu, s-a jucat ceva. E adevarat ca nu am dat totul dar totusi cred ca am jucat mai bine ca ei. Problema care a fost? Nu au atacat constant si au fost multe greseli din cauza ca nu erau pe faza si normal, fazele alea poate aduceau si ele ceva.
Cel putin in ultimul sfert de ora Franta s-a muiat destul si acolo trebuia sa profitam.
Arbitru de tot . Mejuto mereu face la fel. Ma asteptam sa traga pe partea Frantei, eu nu inteleg ce face el la Eurocopa.

Dupa meciul Italiei cu Olanda nu mai sunt asa pozitiva. Dar totusi mentin parerea mea: Putem
azi romania - italia
ceva pronosticuri?
1-1
Gol in minutul 55 de Adi Mutu si in 56 a egalat Italia. Imi veanea sa mor
Dupa penalty pt noi si Buffon a scos mingea.
Acum sa vedem ce face Olanda cu Franta.
e 2-0 pt olanda . am putea sa ne calificam si cu un egal in meciul cu olanda, daca italia si franta fac tot egal in ultimul meci . HAI ROMANIA !
nu esti fotbalist daca nu mai si ratezi la 11m!
nu conteaza, trebuie sa-i calarim pe olandezi!
Avem sanse bune de a trece. Totul depinde de noi
goooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll!.olanda:crybaby::crybaby::crybaby::crybaby:
:crybaby::crybaby::crybaby:
chivu si daniel niculae au fost cei mai buni (:D:D:D:D )
primul nu a dat nici o pasa buna, iar golul al 2-lea e ''opera'' sa, si niculae nu a putut sa faca o preluare ca lumea cand era aproape singur-sigurel cu portarul!:eusa_wall::eusa_wall::eusa_wall::eusa_wall::eusa_wall::eusa_wall:
asta este pretul pe care-l plateste fotbalul romanesc pentru ''investitiile '' masive ale cluburilor in jucatori straini de mana a 2000000-a! (vezi ca la noi in campionatul trecut au fost in jur de 390 straini in div A si B)
Pacat.mai stam cuminti acasa inca 2 ani. Dar la mondiale nu cred ca o sa facem mare branza
mda .n`ai cu cine ! ei credeau ca ii lasa olandezii sa castige , sau cine stie sa isi bage aia singuri mingea in poarta . mentalitate obosita a jucatorilor nostri
Si eu credam ca o sa ne lase sa castigam dar nu a fost asa. Totusi olandezi nu au jucat chiar asa de tare.
Reference URL's