-= www.Piatra-Neamt.net =- Forum nemtean

Full Version: McDonald's
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
In toate ziarele locale se gasese stirea despre intentia Mc`donalds de a investi intr-un restaurant in Piatra. Data realizarii e de maxim 4 luni. Ce parere aveti ?
am vazut ca prin suceava, spre exemplu, cam bate vantul prin mc'donalds!
oricum , am inteles ca au produse de alea care te ingrasa de te rupe (cel putin asa mi-au zis unii, nu bag mana in foc pt. asta)
baga mana in foc. :) iti garantez eu ca daca ai sa halesti mult de la McDonalds o sa devii obez cu diploma.oricum produsele is net superioare fata de ceea ce mananca "plozii" acum pe la chioscurile lu peste - mai ales cele din jurul scolilor.ma bucur intr-un fel ca vin aici mai trebuie si KFC si nu mai e nevoie de altele.da bine la IMAGINE ca in rest nu vad cine stie ce mare scofala.
o sa vina si KFC la viitoarele centre comerciale (o sa mai avem de asteptat), dar in afara de angajati, nu prea vad nici un rost al lor prin piatra, doar vorba ta, la imagine, ca da bine!
mai buna e mancarea romaneasca, de la mama ei!
tot mai multi manaca pe fuga de aia se doreste venirea mc donalds. in special la drive unde intri cu masina+angajari mai ales tineri ca nu prea am vz multi prea in varsta angajati acolo. e benefica oricum veniirea lor aici
eu nu sunt chiar as ade sigur ca e foarte sanatoasa mancarea cu specific romanesc . sarmale si ceafa si mici si toate prostiile . la Mc`donalds poti sa mananci si salate si alte chestii care nu te ingrasa
nu cred ca e bine sa vb de ce ingrasa si ce nu la mc donalds. cred ca venirea sa e benefica pt imaginea si pt prosperitatea orasului. vb de locuri de munca pt tineri in special daca nu chiar exclusiv si oricine e in tranzit prin piatra si nu numai va trece pe la acest fast food.
am aflat si locatia mc donalds:
pe gen dascalescu langa plus vis a vis de parcul auto. este pus si panou de ala cu constructia. deci curand incep lucrarile.
bine ca scapam de terenul ala viran
eram 100% convins ca acolo va fi locatia, pt ca in alta parte nu prea avea unde
acolo unde pun aia balciul ala cu masinute de tamponat ? :)) langa plus ?
excat pe aceeasi locatie deci scap de zgomotul masinutelor si a muzicii de la balci si capat zgomotul motoarelor de la drive in.
sau nechezatul cailor de la drive in !
la asata nu m-am gandit sa stii ca ai dreptate.:))
normal ca or sa fie si carute in zona aia, ca de alea nu vom scapa niciodata
important e ca se construieste si nu e doar un zvon.
da!
zona e buna, chiar perfecta, mai ales ca in zona va fi un mall si un asamblu de locuinte mai mult decat modern
neah e departe la 1 mai. astia din precista si darmanesti tre sa bata tot orasu sa ajunga acolo. mergea undeva zona unic/petrodava.
e bine oriunde, daca are cautare!
important e ca vin la noi in oras
fac o plimbare cei din precista si darmanesti si strabat tot orasus asa se mai informeaza si ei de ce se mai intampla in tot orasul:)
daca vrei sa mananci la mcdonalds', vii si de la bicaz
nu conteaza unde e amplasat
ce, cei din bacau, sv sau mai stiu eu unde, se plang de amplasarea din orasul lor?
da KFC nimic ? ca am o pofta :D
DJArnold Wrote:da KFC nimic ? ca am o pofta :D

-------------
cine stie? poate la mall-uri sau pe la carrefour daca s-o face!
exista toate sansele sa apara , daca vor aparea alte centre comerciale si de shoping!
cred ca asa va arata McDonalds Piatra Neamt:

http://www.jurnalul.ro/articole/127752/i...-mcdonalds
DAP
CAM ASA O SA ARATE SI LA NOI, NU STIU DACA LA FEL DE MARE, DAR CAM ACELASI DESIGN
Not bad at all, arata mult mai bine ca astea de unde stau euu
arata destul de bine. mie personal imi place:) da o intrebare am, au inceput constructia lui?
onutza Wrote:arata destul de bine. mie personal imi place:) da o intrebare am, au inceput constructia lui?

------
nici vorba, poate in 1-2 luni!
am citit in Ziarul Financiar ca poate.poate in perioada sarbatorilor de iarna se va deschide, totul depinzand de cat de repede isi vor primi autorizatiile si vor face documentatia necesara
asa ca mai asteptam.
cred ca a inceput constructia la mcdonalds. am vazut de la piata maratei ceva basculante in zona si o pompa de aia cu beton. nu stiu sigur daca se fac acolo lucrarile sau in alta parte. poate reuseste cineva sa imi confirme?
eu am trecut in zona acolo intre plus si scoala aia si nu e nici o miscare . acolo e locatia unde e si poza pusa
voi chiar credeti ca nu mai pot aia de piatra neamt?
cand vor avea chef, atunci se vor apuca de treaba
nu mai credeti tot ce se spune in presa locala, ca astia tot timpul spun numai prostii
Pages: 1 2 3 4 5
Reference URL's