-= www.Piatra-Neamt.net =- Forum nemtean

Full Version: Pet shop-uri in Piatra-Neamt
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
pe unde sunt pet shop-uri in piatra ? eu stiu de unul in zona Aurora . dar cam slab dotat . altele pe unde sunt ascunse ? :ninja:
2x2 (parca) se cheama pet-shop-ul de vis-a-vis de spital. Singurul pe care il stiu de altfel. E okay el asa de felul lui.
Mai sunt:
- unul pe strada Maratei visavis de Posta.
- unul pe strada 1 Decembrie 1918 dupa Cip Savin.
- unul la Piata Centrala pe strada 9 Mai.
- am auzit ca s-a mai deschis unul la Piata Maratei.

Eu sunt fun 2x2. :geek:
in cautarile mele dupa pesti am mai gasit unul . la parterul unui bloc cum vii pe "centura" si o iei pe strada spre spital . e undeva pe dreapta intr-un apartament, si cica mai e unu la piata acolo in cladirea de langa podul de peste cuejdi . la etaj pe undeva
@kpac, primul de care zici este pe strada Dr. Ghe. Iacomi.
Prin zona Petrodava o fi vreunul?
un sfat : nu cumparati animsale fde la pet shopul de la piata mnare. pesti tinuti in conditii proaste, animale cu paraziti, etc
Pe unde mai sunt pet shop-uri in Piatra? (in afara de cel de la piata si din Maratei) sau daca stie cineva vreun crescator de perusi din oras. va rog mult.
Încă un pet-shop în Precista, vis-a-vis de Patipan şi Villa Italia, pe aceeaşi parte cu Chaplin's, în locul (cred) fostei frizerii "La Mihai".
Crescător de peruşi nu ştiu, ştiu doar un mini-crescător de porcuşori de Guineea (tata :P).
Reference URL's