-= www.Piatra-Neamt.net =- Forum nemtean

Full Version: Pareri despre site
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Aici puteti sa comentati aspectul si continutul portalului
Utila reclama cu Dopo Poco.
De acum cand vreau o pizza,nu mai caut pliantul 2 ore prin casa . am numarul direct aici :)
Scoti ceva bani cu asta,kpac?
e confidential celeroane :) e bine ca e de folos unora macar
Acum este bannerul cu Dopo Poco si pe Pagina Principala.
Acum numai site despre Piatra Neamt nu pare .
Scuze daca am fost prea direct :)
E super tare site-ul!.mai ales ca sunt din Piatra Nt si nu apuc prea des sa vin acasa! ma uit aici si vad noutatile din orasul meu natal!.Doar ca.ar trebui atasate foto mai noi din oras. atat.si.la categorii, gen " cluburi de noapte".sa atasati si foto din cluburi.zic ca ar fi mai interesant.sau la " restaurante"., o foto ceva.sa vada omu.parerea mea!.in rest, ok! sanatate si bani multi celor care au avut ideea acestui .portal!
daca vreau sa asez si eu foto pe acest site, pot?......am voie...sau?,..
Stefania . multumim pentru aprecieri. O sa fac o tura de poze in primavara . acum e prea mohorat peisajul si nu ar iesi prea frumoase. As putea sa pun al albumul foto interactiv o sectiune cu "viata de noapte" casa poata uploada lumea poze. A fost mai demult da nu a avut succes :P
E puturos kpac ca daca ar lua toate locatiile la rand ar face rost de poze, informatii, meniuri & stuff :D
si de ceva femei :D
Arnold. nu e vorba ca sunt puturos :lol: efectiv nu am timp sa umblu prin baruri sa fac poze si alte alea numai in weekend, in cursul saprtamanii fiind ocupat de dimineata pana seara. In primavara o sa apara pe site un set nou de poze,
Felicitari pentru acest site. Nu este perfect dar este un pas urias.
Sunt de acord ca mai multe poze ar fi folositoare si ar trebui adaugata o optiune in care vizitatorii siteului pot posta poze cu locurile preferate din Piatra (ceva in genul optiunii YouTube).
Recomand mai multa publicitate pe site. Cred ca ar fi benefica pentru toti, mai ales daca este vorba de firme locale.
Multumesc mult pentru ca aduceti Piatra mai aproape de mine!
Xela: In albumul foto interactiv oricine poate sa isi faca un user si sa incarce poze cu orasul. http://www.piatra-neamt.net/album_foto/
Pentru a imbunatati siteul asteptam opinii cu ce ati vrea sa mai apara pe el. Multumim pentru aprecieri !
sa imi dau si eu cu parerea despre site: nu am mai intrat pe forum de cam 1 an si ceva. am ramas uimit cat s-a dezvoltat si cati utilizatori are. foarte tare. tineti-o tot asa !
ca sa nu mai deschid un nou thread ... de ce stirile de pe prima pagina nu se mai actualizeaza? alea de la mybank.ro!
o fi o problema de la scriptul respectiv . vina celor de la mybank
iar a aparut vrajeala aia cu malware si acu m-a redirectionat pe o pagina cu my computer si a inceput sa scaneze ceva.WTF?

<www1.firesavez7.com>

Warning! Your computer is at risk of malware attacks.

We recommend you to check your system immediately. Press OK to start the process now
Asa am patit si eu.
se pare ca am gasit unde era buba. era introdus in scriptul de la forum un cod care te ducea pe pagina respectiva. habar nu am cum a ajuns acolo. vreun troian ceva de pe pc eul meu. am renuntat la avast care s-a dovedit praf, am incercat od 32 care nu a scos troienii si am ajuns la avira cu care o sa raman de acum incolo :)
am avira de 2 ani si n-am avut probleme cu virusii. chiar ma gandeam cand mi-a aparut aia, ce mama dracului am facut de e virusat pc-ul Smiling
sa imi spueti daca mai persista problema
iar a aparut mizeria aia cu malware ... fa ceva!
mie cu opera nu-mi apare. s-ar putea sa apara doar la firefox.
eu am firefox, nu mi-a mai aparut deloc!
Problema la mine inca persista.
nu cred ca e vb despre browser. e o problema cu hostul din US. http://community.mybb.com/thread-69593.html
La mine inca mai apare acel virus.
o data cu actualizarea la ultima versiune de script am schimbat si aspectul forumului, urmand sa se imbunatateasca cu timpul cu noi optiuni.

daca sunt probleme cu functionarea forumului sau alte sugestii astept o discutie aici
Ce se intampla de nu mai intra aproape nimeni pe forum ?
Reference URL's